Etsi
  • Helsingin Herakles

Uudet seuravaatteet ovat saapuneet!

Herakles on solminut yhteistyösopimuksen kotimaisen Nopain premium vaatebrändin kanssa.


”NoPain on vuonna 2017 lanseerattu kotimainen, voimakkaasti kasvava premium-urheilubrändi, joka valmistaa erittäin laadukkaita treenivaatteita ja varusteita.


Koko toimintaamme ohjaa missiomme, olla urheiluvaatteiden premium-brändi, joka näkyy tuotteissamme ja toiminnassamme. Me seisomme myös yrityksemme arvojen, kuten eettisyyden ja ekologisuuden, takana. Meitä ajaa eteenpäin intohimo itsensä ja huipputason urheilutuotteen kehittämiseen – kestävällä tavalla.


Brändilupauksemme on, että tuotteemme ovat teknisesti ja laadullisesti sekä alkuperältään niin korkealla tasolla kuin me itse, brändilähettiläämme ja asiakkaamme vaativat. Olemme ylpeitä tuotteistamme mutta ennen kaikkea olemme ylpeitä jokaisesta asiakkaastamme, joka ostamalla tuotteemme tulee osaksi suurta globaalia NoPain – perhettä!”


Hinnasto: N toppi 29e

M t-paita 29e

M puolitrikoo 29e

N ja M pitkä trikoo 49e

Huppari 55e

Kuvat:

Vaatteet ovat sovitettavissa Rusalla seuran vuoroilla ja kaikissa tapahtumissamme.


Tilaukset seuran meiliin herakles.tiedotus@gmail.com

(Nimi, tuote, koko, puhnro)

ja ne lähetetään eteenpäin aina 15. ja 30. päivä kuluvaa kuuta.


Maksu tapahtuu tilauksen yhteydessä seuran tilille (Herakles FI21 1235 3000 1138 10)


Saapuneista vaatteista tiedotetaan tilauksen tehneelle txt-viestillä/sähköpostilla ja vaatteet on noudettavissa seuran harjoitusvuoroilla sovittuna aikana.


Niina / Herakles puheenjohtaja


http://www.nopain.fi

62 katselukertaa0 kommenttia

Viimeisimmät päivitykset

Katso kaikki

Syksyllä alkaa aikuisten alkeisryhmä 2.9.-7.10. Ryhmä harjoittelee perjantaisin klo 17:00-18:30. Ilmoittaudu ryhmään! Myös uutena ryhmänä 29.8. alkaa aikuisten NON-STOP jatkoryhmä joka harjoittelee ma

Maanantaisin: 16:30-17:30 aikuisten valmennus 17:30-18:30 junnut ja teinit 18:30-19:30 aikuisten jatkoryhmä Tiistaisin: 19:30-20:30 aikuisten valmennus Keskiviikkoisin: 17:00-18:00 aikuisten valmennu